UA | RU
Контактна інформація
Київ

Спальні мішки
Naturehike

Безкомпромісна
якість та ефективність
спальних мішків
Naturehike

Спальні
мішки
Naturehike

Безкомпромісна
якість та ефективність
спальних мішків
Naturehike

Спальний мішок у польових умовах — це не примха, а необхідність, оскільки від нього залежить комфортний сон, а іноді здоров'я та навіть життя користувача. Саме тому компанія Naturehike приділяє особливу увагу виробництву спальників.

У продукції бренду високоякісні матеріали поєднуються із запатентованими технологіями. Вивірені процеси виробництва дозволяють створювати найкращі спальні мішки, які захищають від холоду, протягів та вологи все тіло відпочивальника — від маківки до кінчиків пальців ніг.

Але як вибрати відповідний спальник? Ми розуміємо, наскільки складним може бути процес вибору, тому створили короткий путівник по світу спальників бренду Naturehike.

Комфорт у будь-який сезон

Сезонність спальника залежить від температурного режиму, який вказаний в описі кожної моделі та на бірці виробу. Цей параметр складається з трьох показників: комфортної, граничної та екстремальної температур.

Під час вибору спального мішка варто орієнтуватися на перші два показники, що відображають умови, за яких можна спати у виробі без ризику для здоров'я. Температура екстриму — це граничний показник на стовпчику термометра, при досягненні якого виникає реальна загроза обмороження через 6 годин використання спальника.

Щодо сезонності всі спальні мішки Naturehike діляться на 4 типи:

Односезонні

Розраховані на експлуатацію у певну пору року. Переважно надлегкі моделі на літо або утеплені аналоги на зиму

Двосезонні

Спальники на міжсезоння (весна / осінь), у яких зроблено акцент на захист тіла відпочивальника від температурних перепадів та мінливої погоди

Трисезонні

Дво- або тришаровий спальний мішок на весну та демісезон або на зиму та міжсезоння залежно від температурного режиму

Всесезонні

Універсальні спальники для використання в регіонах, де між сезонами немає яскраво вираженої різниці у температурних показниках

Тип наповнювача

Матеріал наповнювача в спальному мішку впливає на його теплоізоляційні та дихаючі властивості, об'єм та кінцеву вагу, що також призводить до різниці в ціні.

У спальниках Naturehike застосовуються як натуральні, так і синтетичні наповнювачі — кожен з унікальними характеристиками.

Натуральна бавовна

М'яка й пружна, бавовна забезпечує тілу максимальне розслаблення та відмінну вентиляцію, щоб уникнути випрівання шкіри

Штучна бавовна

Зберігає теплоізоляційні властивості навіть у вологому стані та швидко сохне. Водночас має доступну вартість

Натуральний пух

Забезпечує комфортний сон у холодний сезон завдяки здатності утримання та рівномірного розподілу природного тепла

Холлофайбер

Легкий, схожий на пух в теплозахисних якостях. Демонструє підвищену зносостійкість, витримуючи багаторазове прання без втрати початкової форми

Спальники для будь-якого віку

Для дорослих

Враховують середньостатистичні параметри зросту та комплекції дорослої людини, щоб забезпечити достатній простір для комфортного відпочинку. Найчастіше мають нижчі показники температурних режимів, оскільки організм дорослої людини краще зберігає тепло.

Для дітей

Коротше та вужче спальників для дорослих, відповідаючи фізичним параметрам дитини. Моделі можуть мати підвищені температурні рейтинги для захисту чутливого дитячого організму від негативного впливу холоду.

Для подорожей поодинці та сімейного відпочинку

Неважливо, чи є ви мандрівником-одинаком або віддаєте перевагу відпочинку в колі сім'ї, в асортименті Naturehike знайдеться відповідний спальник для кожного.

Одномісні

Призначені для однієї людини. Зручні для піших походів та подорожей, де вага та обʼєм спорядження відіграють ключову роль

Двомісні

Мають збільшені розміри для одночасного розміщення двох осіб

Розташування блискавки

Практично кожна модель спального мішка Naturehike випускається у двох варіантах, що відрізняються розташуванням застібки-блискавки.

З лівого боку

Зручна альтернатива для шульг

З правого боку

Найкраще розташування для правшів

Спальні мішки можна зістебнути в єдиний виріб, щоб розширити місце для відпочинку. Для цього потрібно використовувати два спальники ідентичної моделі, в яких блискавки розташовані з протилежних один від одного боків.

Як підібрати розмір спального мішка?

Якщо спальник має набагато більший розмір за параметри тіла користувача, це негативно відбивається на теплоізоляційних властивостях виробу внаслідок появи всередині пустого простору. Коли модель дуже коротка, людині доводиться спати з зігнутими ногами, розтягуючи та деформуючи мішок по ширині.

Щоб спальний мішок виконував свої функції з граничною ефективністю, потрібно вибирати розмір з розрахунком: зріст користувача + 5 см. Розміри кожної моделі в розкладеному положенні вказані в описах.