UA | RU
Контактна інформація
Київ

Головна мета торгової марки Похід на природу - виробництво спорядження, яке зробить будь-який відпочинок на свіжому повітрі легким і комфортним. Бренд завоював довіру покупців з усього світу завдяки високій якості та інноваційному дизайну своїх товарів для піших прогулянок, альпінізму, трекінгу і тривалих походів.

Широкий вибір продукції

Асортимент Naturehike має велику різноманітність:

  • намет;
  • спальні мішки;
  • матрац;
  • гамак;
  • одяг для туризму;
  • рюкзак;
  • похідний посуд.

Найбільш продаваний товар асортименту-надлегкі намети для туризму, які полюбилися покупцям з усього світу за свою легку конструкцію і водонепроникні матеріали.

Націленість на якість

При створенні своїх товарів Naturehike дотримується основної концепції новаторського бренду, чиє покликання полягає в поліпшенні якості життя своїх клієнтів під час відпочинку на природі. Завдяки численному тестуванню своїх виробів в лабораторії і в польових умовах, а також власним запатентованим технологіям торгова марка створює інноваційні товари, які відповідають потребам сучасної людини.

Відмінна репутація і високі досягнення

З моменту свого заснування бренд Naturehike отримав більш ніж 80 патентів на свою продукцію. Відповідальне ставлення до роботи компанії підтверджує безліч позитивних відгуків від простих користувачів і професійних спортсменів, які знають ціну якості і зручності.

Багатофункціональність і новаторський підхід до створення дизайну продукції приніс Naturehike ряд нагород від Aliexpress, а в 2018 році компанія удостоїлася звання кращого продавця в світі за версією Amazon. У 2019 році Naturehike взяв золоту нагороду на міжнародній торговій виставці в Нанкіні як кращий виробник товарів для активного відпочинку серед азіатських брендів.

Представництва в усьому світі

Товари Naturehike продаються в 72 країнах світу, в тому числі в Європі, Африці, Азії, Північній Америці та Близькому Сході. Представництва компанії знаходяться в ряді країн, включаючи Японію, Індонезію, Бразилію і ПАР. І це не межа. Компанія зростає швидкими темпами, охоплюючи більшу частину міжнародного ринку.

Величезний потенціал

Naturehike прислухається до думок своїх покупців і вдосконалює свою продукцію, щоб зробити враження про відпочинок на природі ще яскравіше, а комфорт — доступніше. Компанія прагне до того, щоб стати лідером на світовому ринку з виробництва туристичного спорядження в ультралегкому класі, і йде в ногу з часом, створюючи сучасні та якісні товари для любителів активного відпочинку.

Оберіть мову сайту: