UA | RU
Контактна інформація
Київ

Туристичні
килимки Naturehike

Для комфортного
відпочинку та здорового сну

Туристичні
килимки
Naturehike

Для комфортного
відпочинку та здорового сну

Наявність туристичного килимка — запорука здорового сну в польових умовах, де кожна дрібна характеристика спорядження відіграє ключову роль. Розуміючи важливість якісного екіпірування для активного відпочинку, бренд Naturehike робить все, щоб ані холод, ані волога не затьмарювали враження від відпочинку на природі. Для цього виробник впроваджує у процеси виробництва власні технології та застосовує лише ті матеріали, які довели ефективність під час лабораторних випробувань.

Але перед купівлею килимка виникає логічне питання «На які характеристики варто звертати увагу?». Відповіді зібрані в нашому короткому путівнику по асортименту килимків Naturehike.

За типом

Спінені

Каримати зазвичай виготовляються з пінополіетилену або пінополіуретану, що знижує вагу виробів і робить їх відмінним вибором для піших походів. Деякі моделі доповнені алюмінієвою плівкою для підвищення термоізоляції. Це найпростіший та найзносостійкіший тип килимків, які не бояться проколів.

Надувні

М'які та легкі, надувні килимки сприяють максимальному розслабленню тіла, а у складеному вигляді займають мінімум місця, що полегшує транспортування. Такі моделі можна використовувати влітку, у прохолодне міжсезоння та в зимовий період. Для надування за допомогою помпи передбачені спеціальні клапани. В деяких килимках є подушки.

Самонадувані

Їхня основна перевага — швидкість надування. Достатньо відкрити клапан на килимку, щоб модель почала самостійно наповнюватися повітрям. Вироби забезпечують комфортну підтримку м'язів та зручність сну завдяки повітряному прошарку. Є варіанти завтовшки від 3 см до 15 см для експлуатації у різні сезони.

За місткістю

Компанія Naturehike випускає туристичні килимки як для любителів подорожувати поодинці, так і для поціновувачів сімейного відпочинку.

Щодо місткості, всі килимки поділяються на два типи:

Одномісні

Універсальні моделі для соло-подорожей. Поєднання мінімальної ваги та розмірів позитивно відбивається на зручності транспортування, що робить ці килимки найпопулярнішим вибором серед туристів.

Двомісні

Призначені для одночасного відпочинку кількох осіб. Також підходять для тих, хто не готовий йти на компроміси заради комфорту.

За рівнем теплоізоляції (рейтинг R-Value)

Товщина, тип та щільність використовуваного матеріалу впливають на ефективність теплоізоляції килимка, що призводить до розподілу виробів за сезонністю.

Для коректного порівняння цього показника рекомендується орієнтуватися на індекс R-Value: чим вище цей показник, тим краще килимок ізолює тіло користувача від холоду та вологи, що підіймаються з поверхні землі.

Всі килимки Naturehike можна умовно розділити на чотири категорії за шкалою R-Value:

від 0.5 до 2

літні килимки

від 2 до 3.5

моделі на міжсезоння

від 3.5 до 6

зимові аналоги

від 6 та вище

варіанти для екстремальних умов

  • від 0.5 до 2 – літні килимки;
  • від 2 до 3.5 – моделі на міжсезоння;
  • від 3.5 до 6 – зимові аналоги;
  • від 6 та вище – варіанти для екстремальних умов.

Який розмір туристичного килимка вибрати?

Довжина килимків Naturehike може сягати 2 м, а ширина моделей варіюється від 55 см до 150 см. Щоб зрозуміти, який розмір підходить саме вам, варто орієнтуватися на параметри вашого тіла та пору року, коли планується використовувати виріб.

Оптимальний варіант — вибирати килимок з розрахунком зріст користувача + 10 см.

Якщо хочеться заощадити на вазі спорядження, можна купити туристичний килимок приблизно на 2/3 зросту. У такому разі ноги кластимуться на похідний рюкзак.